KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 9669414
nr 966 9414
Oljemålningar
1 par, Signerade, 1900-tal, 37x24
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 juni 2015
kl 20:04:09
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr